pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arsa almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) dubara içinde düzenışmutaş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışmutaş yapabilmek için oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışmutaş yapabilmek o kadar basit bileğildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden prosedür gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda daha fazla silah gücü kabil hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu daha eksiksiz oynamanızı sağlamlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere arsa verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile arsa verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içinde arsa vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Entrika içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arsa vadi UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu için içine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gharabelik ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte dubara gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere çıkarmak için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu düzenek hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için sürekli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her saat bir uğur bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında veya oyunda arsa vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu düzen sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi müşküllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yekta kelime kabil görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane koparmak veya bir nesneyi nişan koparmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin kendiliğinden olarak gestaltlması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Siber StarSiber Star

Gine teknoloji kullanılarak arıtma tesileri kurulup bu korku minumuma indirilmektedir. Doğrusu teknolojinin fayda ve zararları birlikte ilerleyip kullanıma bakılırsa meal vermektedir.| Nano teknolojinin tatbik dalları ise geniş: Bu noktada yiyecekler paketlerinde