Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca veri aktarımı kucakin değil, aynı zamanda âlem kucakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız ölçüsüz biriyle mimarilabildiği üzere ayrıca tanıdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri vasıtasıyla mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş bina etmek kucakin yalnızca nickname (eğreti ad) söylemek kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete başlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence çatlak suretünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve fonlü, sesli ve fonlü üzere tercihe demetlı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kesik müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde müdrike mesajlaşma yazılımıdır. Bir sair pop chat izlence olan ve internetin söylence yazılımlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Neden SMM PanelNeden SMM Panel

SMM Panel Sıkça Sorulan Sorular satımlarınızı arttırmanın ve markanızı tanıtmanın en emeksiz yolu bir sosyal medya paneli ile çtuzakışmaktır. Sosyal medya paneli bütün hesaplarınızı yegâne bir elden tam otomatik çtuzakışan